İade/Değişim Prosedürü:

Presmono olarak yaptığınız alışverişlerde 14 iş günü içinde iade ve değişim yapabilme garantisi veriyoruz. (Kişiye özel üretilmiş ürünlerde iade ve değişim olmamaktadır.) 

** Değişim için: İstediğiniz beden veya renk ürünü sitemizden sipariş verip elinizdeki ürünü de

2112454551656 – BAKIRKÖY” kodu ile, faturasını da ekleyerek Aras kargo’ya teslim edebilirsiniz. 

** İade için: Bize ait “2112454551656 – BAKIRKÖY” kodu ile,  faturasını da ekleyerek Aras kargo‘ya teslim edebilirsiniz. 

** Para İadesi: Değişim/İade için yolladığınız ürün bize ulaştığında iade işlemi başlatıyor olacağız. İade işlemi başlatıldıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kredi kartınıza para iadesi yapılıyor olacaktır. Bu süre banka kartları için 3-4 haftayı bulabilmektedir. 

Kişiye Özel Üretilen Ürünler:

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu sebepten dolayı sipariş verdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.


Renk/Ton/Beden Farkı:

Ürün tasarlarken eklediğiniz fotoğraflar veya görseller ekran ile ürün üzerinde az da olsa farklı durabilir. Ekran parlak ve ışıklı bir yüzey, baskı yapılan ürün ise ışıksızdır. Bu sebepten dolayı ton farkı olabilir.

Giyim ürünlerinde bütün diğer kaliteli markalarda dahi kabul edilebilir hata payı olan beden tablosuna göre en:+-2 cm , boy: +-3cm değişiklik olabilir.


Sipariş İptali:

Sipariş iptali tarafımızdan yapılmaktadır. İptal etmek için iletişim formu ile veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.


TEL: 0532 603 1639
WhatsApp: 0532 603 1639

0